All Categories

İnorganik ve organik pigmentlerin önde gelen üreticilerinden biri-Changsha Zhonglong

Apr 01,/2022

Changsha Zhonglong Chemical (Group) Co, Ltd, Changsha, Hunan merkezli, üretim, satış ve bilimsel araştırma entegre bir yüksek teknoloji grubu kuruluştur ve Çin’de inorganik ve organik pigmentlerin büyük üreticilerinden biridir.

 

Şirketin demir oksit pigmentleri, seramik sarma pigmentleri, seramik sır pigmentleri, lüminesan pigmentler, şeffaf demir oksit pigmentleri ve organik pigmentler altı serisi, toplam 100’den fazla çeşit dahil olmak üzere dört fabrikası vardır. Seramik, boya, kaplama, mürekkep, plastik, kauçuk ve inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz uluslararası pazarda yüksek bir üne sahiptir ve esas olarak Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Afrika ve Orta Doğu’ya ihraç edilmektedir.

 

Şirket, yüksek kaliteli, sürekli, istikrarlı ve tutarlı renk sağlamak için gelişmiş ve mükemmel test tesislerine, sıkı üretim yönetimine ve kalite güvence sistemine sahiptir.

Malzeme ürünleri temel ve garanti sağlar. Karşılıklı fayda için yurtiçinde ve yurtdışında yeni ve eski müşterilerle işbirliği yapmaya ve daha parlak bir yarın yaratmaya hazırız

Pigmenti sarın

 

Kıpkırmızı sarılmış

Sarılmış kıpkırmızı, yeni bir yeşil çevre koruma pigmenti türü olan sarma pigment serisinin en koyu rengidir ve sarılmış kıpkırmızı yüksek sıcaklık direnci, parlak renk ve dolgunluk özelliklerine sahiptir. Kimyasal Adı:
Sarılmış Kıpkırmızı Kıpkırmızı
İngilizce Adı: Selenyum Kırmızısı
Sarılmış Kıpkırmızı Kimyasal Bileşim: Cd-Se-Zr-Si
Sarılmış Kıpkırmızı Parsel Pigment serisinin en koyu rengidir ve geleneksel selenyum kadmiyum kırmızısı ile yeni bir yeşil çevre dostu pigment türüdür.  Renkle karşılaştırıldığında, toksisite, yüksek sıcaklık direnci, parlak renk ve dolgunluk özelliklerine sahiptir.

Sarılmış kıpkırmızı kimyasal bileşim: Cd-Se-Zr-Si
sarılmış kıpkırmızı sıcaklık direnci: 1300 ° C iyi termal stabilite
sarılı kıpkırmızı kolayca dağılır Mükemmel kimyasal direnç
sarılı kıpkırmızı Hiçbir sızıntı ve göç İyi gizleme gücü
Sarılmış kıpkırmızı iyi ışık kalkanına sahiptir   Derin
kırmızıya sarılmış mükemmel hafiflik ve hava direnci  Çoğu termoplastik ve termoset reçine ile uyumludur Not: Sarma pigmentindeki renklendiricilerin yüksek sıcaklıklarda zirkonit kafes ile korunduğundan, Sarma pigmenti çok uzun süre topraklanırsa, zirkon kafes yok edilir, bu da rengin tonunda bir azalmaya ve hatta beyazlamaya neden olur ve sarma pigmentinin toplam sır taşlama süresinin% 95’inden sonra en iyi şekilde eklenmesini öneririz.

Parsel Crimson Teknik Şartname >>>

Sarılmış kıpkırmızı ürünlerin kullanımı >>>

Sarılmış kıpkırmızı esas olarak yüksek sıcaklığa dayanıklı kaplamalar, seramik, emaye, cam renklendirme, yüksek sıcaklığa dayanıklı mühendislik plastik renklendirme, gıda ile temas eden plastik boyama ürünleri için kullanılır.
Sarılmış kıpkırmızı sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek hava koşullarına dayanıklı kaplamalarda; dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches ve sanat pigmentleri olarak kullanılır.

 

Sarılmış kırmızı

Sarılmış kırmızı pigment | sarılmış kırmızı malzeme yüksek sıcaklığa dayanıklı çevre koruma seramik pigmentidir. Parlak renk, dağılımı kolay ve iyi kimyasal direnç. Kanama ve göç olmadan kırmızıya sarılmış, iyi saklama gücü.

Kimyasal Adı: Sarılmış Kırmızı
İngilizce Adı: Selenyum Kırmızı
Sarılmış Kırmızı Kimyasal Bileşim: Cd-Se-Zr-Si
Wrapped 1300 °C’den daha yüksek bir sıcaklıkta kızartılmış

 

Sarma kırmızı ürünler >>> kullanımlarıdır

Sarım kırmızısı florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek hava koşullarına dayanıklı kaplamalarda, dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches’te vb.
Sarılmış kırmızı, yüksek sıcaklığa dayanıklı kaplamalar, seramikler, emaye, cam renklendirme, yüksek sıcaklığa dayanıklı mühendislik plastik renklendirme, gıda ile temas eden plastik boyama ürünleri için kullanılır.

 

Turuncu kırmızıya sarılı

Sarılmış turuncu kırmızı | yüksek sıcaklığa, parlak renge dayanıklı sarılmış turuncu kırmızı pigment. Kurşun, kalsiyum ve bor içeren sırlarda iyi stabilite vardır. Sarılmış turuncu kırmızı, günlük seramik, sanat ve el sanatları seramiklerinde, mimari hijyen seramiklerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sarılmış Turuncu Ürün Bilgileri:

Kimyasal adı: sarılmış turuncu kimyasal bileşim: Cd-Se-Zr-Si sarı turuncu kırmızı sarısı rengi gibi, kırmızı sarı sarı rengi gibi, renk

sarılmış koyu kırmızı ve sarılmış kırmızı renginden daha açık, sarma serisi pigment yeşil çevre koruma pigment yeni bir türüdür, geleneksel selenyum kadmiyum kırmızı renk ile karşılaştırıldığında, toksik olmayan, yüksek sıcaklık direnci, parlak renk, tam ve diğer özelliklere sahiptir.

 

Sarılmış portakal ürünleri >>>

Sarılmış turuncu kırmızı, sanat ve el sanatları seramik, dekorasyon, günlük kullanım, mimari, sıhhi tesisat ve diğer yüksek bariyerli seramik ve emayelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Sarılmış turuncu kırmızı, sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek hava koşullarına sahip kaplamalarda; dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches’te vb.

 

Turuncuya sarılı

Sarılmış turuncu renk parlak, en koyu renkte sarı renk serisi, geniş sıcaklık için uygun sarılmış turuncu, istikrarlı kalite, yüksek sıcaklık seramik renklendirmede yaygın olarak kullanılır

Sarılmış Turuncu Ürün Bilgileri:

Kimyasal adı: sarılmış turuncu sarılmış turuncu
kimyasal bileşim: Cd-Se-Zr-Si
sarılmış turuncu ürün rengi parlak, en derin rengin sarı sarı sarı rengidir,  geniş sıcaklık, istikrarlı kalite için uygun sarı sarı sarı, yüksek sıcaklık seramik renklendirmede yaygın olarak kullanılır.

Sarılmış turuncu ürün kullanım >>>

Sarılmış turuncu, dış mekan mimari kaplamalarında, bobin kaplamalarında, yüksek sıcaklık kaplamalarında, boya pigmentlerinde vb.
Sarılmış turuncu, sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek hava koşullarına dayanıklı kaplamalarda; dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches’te vb.
Sarılmış turuncu, mühendislik plastiklerinde, toz kaplamalarda, sert plastik dış mekan parçalarında, kamuflaj kaplamalarında, genel plastiklerde, taşıma araçları kaplamalarında, yüksek performanslı endüstriyel kaplamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Sarıya sarılı

Sarı sarı pigment sarı sarı sarı sarı daha hafif, sarı sarı sarı sarı daha koyu, çevre dostu inorganik pigmentler yeni bir tür, sarı sarı pigmentler yaygın yüksek sıcaklığa dayanıklı kaplamalar, seramik, emaye ve diğer renklerde kullanılır.

Sarı Sarı Ürün Bilgileri:
Kimyasal Adı: Sarı Sarı
Kimyasal Bileşimi: Zr-Si-Cd-Se-S
Sarı Sarı sarı sarı daha hafif, sarı sarı sarı daha koyu ve çevre dostu inorganik pigment yeni bir türdür. Kurşun, kalsiyum ve bor içeren sırlarda iyi stabiliteye sahiptir ve yüksek sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, seramiklerde, emayelerde ve diğer renklerde yaygın olarak kullanılır.

 

Sarı sarı ürün özellikleri >>>

Sarı sarının ortalama partikül boyutu: 4.70 sızıntı ve göç olmadan;
sarı sarı sıcaklık direnci: 1300 °C iyi ışık maskeleme, kolay dağılım;
sarı sarı mükemmel kimyasal direnç; mükemmel ışık ve hava direnci;
sarı sarı iyi saklama gücü; iyi termal stabiliteye sahiptir;
sarı sarı Çoğu termoplastik ve termoset reçine ile uyumludur

 

Sarı sarı ürünler >>> kullanılmaktadır

Sarı sarısı esas olarak sanat, dekorasyon, günlük kullanım, mimari, sıhhi tesisat ve diğer yüksek bariyerli seramik ve emayelerde kullanılır.
Sarı sarı esas olarak sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek hava koşulları kaplamalarında; dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches’te vb.

 

Sır pigmenti

 

Praseodymium sarısı

Praseodymium sarısı, güçlü renk gücü, istikrarlı kalite ve geniş kullanım alanına sahip koyu sarı bir inorganik toz pigmenttir.

Praseodymium Sarı Ürün Bilgileri:

Praseodymium sarısı, seramik sır için uygun, güçlü renk gücü, parlak renk, iyi dağılım performansı ile koyu sarı bir inorganik toz pigmenttir.

Praseodymium sarı ürün özellikleri >>>

Koyu sarı ince toz, zirkon taş tipi pigment, kare kristal tipine aittir. Ana bileşen zirkonyumdur ve praseodymium iyonları ZrSiO4’ün büyük kafesinde tetravalentler şeklinde karıştırılır ve parlak, saf limon sarısı bir renge sahiptir. Suda çözünmez, asit veya alkali çözeltide çözünmez, güçlü renklendirme gücü, çok çeşitli reaksiyon sıcaklıkları ve sırlanmaya güçlü adaptasyon. Zayıf azaltma atmosferinde, vanadium sarısından daha kararlıdır, ancak azaltma atmosferi biraz daha güçlüdür ve solabilir. Praseodymium sarısı, çeşitli yeni renklerle formüle edilebilen vanadyum zirkonyum mavisi, zirkonyum kırmızısı (koalar kırmızı), krom alüminyum kırmızı, manganez kırmızısı, kobalt mavisi ve diğer pigmentlerle karıştırılır.

Praseodymium sarı >>> teknik göstergeleri

İyi saklama gücü İyi termal stabilite; renk sızıntısı ve göç yok Mükemmel ışık direnci ve hava direnci; İyi ışık koruması; su ve organik çözücülerde çözünmez; Kararlı kalite, güçlü renklendirme gücü Kolay dağılım, güçlü renklendirme, parlak renkler; Mükemmel kimyasal direnç; Çoğu termoplastik ve termoset reçine ile uyumludur

Praseodymium sarı ürünler >>>

Seramik, günlük emaye, endüstriyel emaye, emaye aplike, cam astarlı, mimari emaye levha, kalıcı renk skalası ve uzak kızılötesi malzemeler, toz boyalar vb.

Akuamarin

Akuamarin | Aquamarine, seramik, porselen karolar, iç ve dış duvar karoları ve diğer ürünler için uygun, güçlü renk ve parlak renge sahip mavi toz görünümüne sahip inorganik bir çevre koruma pigmentidir.

Akuamarin ürün bilgileri:
Akuamarin, mavi tozun mavi görünümüne, güçlü rengine ve parlak rengine sahip inorganik bir çevre koruma pigmentidir ve seramik, cam, plastik ve masterbatches’te yaygın olarak kullanılır.

Akuamarin ürün özellikleri >>>

Akuamarin takma adı: Hype Blue Appearance: İyi termal stabiliteye sahip mavi toz; iyi saklama gücü; mükemmel ışık hızlılığı ve hava direnci; sızıntı ve göç yok; güçlü renklendirme gücü, su ve organik çözücülerde çözünmeyen; iyi ışık maskeleme; kolay dağılım, güçlü renklendirme gücü, parlak renkler; mükemmel kimyasal direnç; çoğu termoplastik ve termoset reçine ile uyumlu

Akuamarin teknik göstergeler >>>

Kimyasal bileşim: Co-Al-Zn 105 °C Uçucular: %≤0,4 Suda çözünür: ≤ %0,4 300 örgü elek ≤ %0,4 Yüksek sıcaklık direnci: ≤1300 °C

Akuamarin ürünleri >>>

Seramik, renk sır, alçalan renk, emaye, emaye aplike kağıt, mimari emaye levha, kalıcı renk işareti ve uzak kızılötesi malzemeler, toz boyalar vb.

Zirkonyum demir kırmızı

Zirkonyum demir kırmızı sır pigmenti iyi renk, parlak renk, yüksek sıcaklık stabilitesi, iyi kimyasal stabilite ve diğer özelliklere sahiptir, esas olarak seramik, emaye, plastik ve yapı malzemeleri ve diğer renkler için kullanılır.

Zirkonyum demir kırmızısı sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek hava koşullarına dayanıklı kaplamalarda; dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches vb.
Zirkonyum demir kırmızı seramik, renk sırları, underglaze renkler, emaye, emaye çıkartma kağıdı, mimari emaye plakalar, kalıcı renk ölçekleri ve uzak kızılötesi malzemeler, toz boyalar vb.

 

Vanadium zirkonyum mavisi

Vanadium vanadium mavisi| vanadium mavisi| vanadium vanadium | zirkonyum mavisi maksimum 1250 °C ateşleme sıcaklığına sahiptir, vanadium mavisi çeşitli sırlarda kullanıma uygundur. Vanadium mavisi ton, güçlü saç rengi, yüksek saflık, müşteriler için en iyi seçimdir. Vanadium mavisi

 

Vanadium zirkonyum mavisi, üçlü pigment sisteminin hazırlanması için uygundur;
vanadium zirkonyum mavisi, temel sırların çoğuna uygun, temel sırda belirli miktarda zirkonya tanıtmak için güçlü bir renk yeteneğine sahiptir, böylece saç rengi daha canlı ve daha kararlıdır.
Vanadium zirkonyum mavisi çoğu temel sır için uygundur, saç rengi saf, parlak ve kararlıdır, kalay içeren pigmentlerle karıştırmak için uygun değildir ve spektral sarı karışım saf meyve yeşili üretebilir ve sırdaki çok fazla magnezyum oksit pigmentin rengini daha açık hale getirecektir.

 

Vanadium zirkonyum mavisi esas olarak sıcaklığa dayanıklı kaplamalar, florokarbon kaplamalar, dış mekan yüksek hava koşullarına dayanıklı kaplamalar, dış mekan plastik ürünleri, plastik çelik kapılar ve pencere profilleri, masterbatches vb.
Vanadium zirkonyum mavisi esas olarak seramik, renk sırları, underglaze renkler, emaye, emaye çıkartma kağıdı, mimari emaye plakaları, kalıcı renk etiketleri ve uzak kızılötesi malzemeler, toz boyalar vb.

 

Pembe

Pembe seramik pigmentler parlak renklidir ve kırmızı bir faz ile karakterizedir. Pembe seramik pigmentler parlak renge, güçlü renklendirme gücüne, mükemmel güneş direncine, çözücü direncine ve göçe sahip yoktur. Pembe

 

Rosé seramik pigmentleri yüksek sıcaklık direnci, güçlü renklendirme gücü, suda çözünmeyen ve organik çözücüler vb. özelliklere sahiptir;
rosé seramik pigmentleri, az miktarda bor içeren kurşun-kalsiyum frit sır için uygun olan kireç sır ve kalay emülsiyon sırında parlak bir şekilde renklendirilir.

 

Rosé seramik pigmentleri sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek havalandırıcı kaplamalarda; dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches’lerde vb.
Parlak siyah

Parlak siyah, doğrudan porselen yüzeye boyanmış ve diğer renklerle kaplanamayan seramik pastel bir pigmenttir. Parlak siyah seramik pigmentler iyi saklama gücüne, mükemmel hafifliğe ve hava koşullarına karşı dirence sahiptir

 

Parlak siyah seramik pigmentler sıcaklığa dayanıklı kaplamalarda, florokarbon kaplamalarda, dış mekan yüksek hava koşullarına dayanıklı kaplamalarda, dış mekan plastik ürünlerinde, plastik çelik kapı ve pencere profillerinde, masterbatches’lerde vb.
Parlak siyah seramik pigmentler seramik, renk sırları, underglaze renkleri, emaye, emaye çıkartmalar, mimari emaye plakaları, kalıcı renk etiketleri ve uzak kızılötesi malzemeler, toz boyalar vb.

All